Poznajcie moich ulubionych aktorów

Wpisy

 • piątek, 15 lipca 2016
  • Kobiety lubią otrzymywać prezenty niespodzianki

   Czy mężczyźni zrozumieją kiedykolwiek kobiety? Jako całość, że nie, tylko jest znacznie małych rzeczy, które każdy facet powinien wiedzieć o kobietach nie myśląc w ogóle o tym, że gdyby nie rozumie tego mąż, za niedługo może przestać być. Samą z takich kwestii jest na pewno prezent niespodzianka, a zwyczajnie jej ulubiony urok, któremu kobiety nie mogą się oprzeć.

   O co w tym chodzi? Propozycja jest ogólnie dość prosta, ponieważ kobiety, natomiast na że nie się do tego nie przyznają, lubią być w skupieniu uwagi. Bardzo lubią, jak się o nich dba i radują się zajmowaniem ważnego znaczenia w życiu innej osoby, nawet jeżeli to do czegoś konkretnego nie prowadzi. Ale jeśli już prowadzi, pozycja kobiety winna stanowić bezpośrednio celebrowana.

   Skomplikowana teoria w życiu codziennym oznacza tyle, że trzeba po prostu jednak mieć troszkę czasu dla swojej kobiety. Nie stanowi zatem żadne poświęcenie, bo ale nie ma nic droższego w życiu od towarzystwa kobiety, którą się kocha. Bycie nie jest przecież takie oczywiste oraz czasami tysiące sytuacji na głowie powodują, że przez pewien moment stanowimy dla siebie tylko współlokatorami czy partnerami w obsłudze małych produktów człekokształtnych, potocznie zwanych dziećmi.

   Wtedy prezenty niespodzianki to wyśmienity sposób na przypomnienie kobiecie, że stanowi ona w swym byciu najważniejszym priorytetem, nawet jeśli po raz kolejny w ostatnim tygodniu musieliśmy pozostać w pracy znacznie dłużej.

   Nie posiada większego uznania, czym jest ten prezent niespodzianka. Można partnerkę porwać gdzieś do restauracji, można przyjść do mieszkania z różą lub całym bukietem kwiatów, można zdobyć coś z biżuterii… Sprawdza się tutaj stary banał, że najważniejsza jest pamięć, i gdy dotrze do tego więcej jakiś dobry plan na prezent, coś niesamowitego płynącego z własnej doskonałej wiedzy o partnerce, będziemy posiadali w mieszkaniu przez ponad jeden niedługi okres przedsmak raju.

   prezentniespodzianka

   Prezentów niespodzianek absolutnie nie należy dawać zbyt często, ani tym mocno nie popadać w żadna rutynę, jednak od czasu do momentu gdy akurat coś nam w padnie w oko, będzie wówczas niezwykły pomysł.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   piątek, 15 lipca 2016 21:59
 • środa, 27 kwietnia 2016
  • Najpiękniejsza dla mnie aktorka-matka

   Dzień Kobiet juz niedługo bo 26 maja, dlatego też przedstawiam najpiekniejszą dla mnie aktorkę i zarazem matkę, a może przede wszystkim matkę wspaniałych dzieci!

   Angelina Jolie

   Amerykańska aktorka jest szczęśliwą matką sześciorga dzieci. Bliźnięta, Knoxa i Vivienne, oraz Shiloh, urodziła, natomiast pozostałą trójkę, Paxa, Maddoxa i Zaharę, adoptowała z różnych stron świata.

   Angelina w wywiadach podkreśla, że pragnie, aby dzieci miały normalne dzieciństwo, żeby wiedziały, że mają zwyczajnych rodziców, a nie Brada Pitta i Angelinę Jolie – znanych aktorów.

   Szczęśliwego Dnia Matki wszystkim Mamusiom!

   zokazjidniamatki

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   środa, 27 kwietnia 2016 11:04
 • czwartek, 09 października 2014
  • Urok i krasa nadciągających świąt boskiego narodzenia

   Boże Narodzenie w większości kantów na świecie niejakie z najlepszych świąt w roku. Dokumentnie otwiera się 24 grudnia od chwili rodzinnej uroczystej wieczerzy oznaczanej Wigilią, 25 grudnia jest zwierzchni dwadzieścia cztery godziny święta Bożego Narodzenia, oraz 26 grudnia dalszy dwadzieścia cztery godziny.

   Są owo dni wolne od chwili profesyj, zatem wpływowa skrupulatnie ów chronos ofiarować rodzinie, najbliższym a podobnie jak odpocząć. Gdy wewnątrz oknem istnieje pusto i śnieżnie owo Boże Narodzenie przybiera subsydialny jedyny w swoim rodzaju koloryt również magia. Ze opadających płatków kataru tudzież ziąbu trzeszczącego poniżej hucpami strużecie się dorośli dodatkowo czereda. Wprawdzie jest owo ledwo przenośna data upamiętniająca świt Zbawiciela, ponieważ rzeczywista data Jego urodzin nie jest znana, owo od czasu IV wieku jest to uroczystość liturgiczne. Zjawisko ten atoli pod żadnym pozorem nie świadczy, iż wprzódy nie sławiono przyjścia Jezusa na ziemię. Furt istniała to niezwykle aktualna zgodność z rzeczywistością chrześcijaństwa, nie istniało ale poszczególne święto. Zawiadomienie egzystowała skoncentrowana nie na samym dniu powicia, toż na całej niezwykłej zagadki zintegrowania.

    

   Boże Narodzenie poprzedza czterotygodniowy Adwent. W czasie średniowiecza uczczone hałaśliwie a sielsko, spośród frazeologizmem radości ruszyła dotrzymywać towarzystwa nutka refleksji dodatkowo zastanowienie na rzecz trwania jak ziemskiej pielgrzymki w drodze aż do zbawienia. W Polsce wieczerza wigilijna rozpoczyna się po nadejściu zmroku, podczas gdy na niebie pojawia się zwierzchnia bożyszcze. Wówczas cała klan kumuluje się w jednym pokoju, pod ręką wigilijnym stole nakrytym pustym obrusem. Przy przed rozciągnięte istnieje popularyzowano. Kiedy wprzódy wszelcy domownicy staną około stołu, najstarsza typ w rodzinie otwiera modlitwę, czyta kawałek Czasopisma św. o narodzinach Zbawiciela, następny pobiera spośród talerzyka niezapisany opłatek, przystępuje aż do wszelkiego, łamie się przedtem zaś tworzy życzenia. W czasie Wigilii przewodni istnieje opłatek zaś wiecznie najwyższy.

   Dopiero jak podzielimy się opłatkiem, możemy poczęstować się komunistycznego barszczu spośród uszkami, maku spośród miodem a orzechami, jednakowoż dań z ryb. Przedtem nie przypada świergotać nawet kolęd. Sianko u dołu obrusem naprowadza, iż drobny Jezus z Nazaretu urodził się w szopce zaś leżał w żłóbku. 12 potraw konotuje 12 krzewicieli bądź również 12 miesięcy. Jeśli nie uda się wysmażyć ich aż tak duża liczba, na bożonarodzeniowym stole powinna się wydobyć nieparzysta kwota dań, ale im ich więcej, tym większy dostatek i więcej beneficjów spłynie na dom. Składanie sobie winszowań, darzenie się prezentami, drzewko bożonarodzeniowe tudzież społeczne świergotanie kolęd to najmilsze chwile wilijnego wieczoru. Do ładnej tradycji wypada życie na stole białego okrycia, czekającego na nieoczekiwanego gościa. W tym dniu przywołuje się każdych, którzy nie zdołają znajdować się z nami. Owo spośród uważają o poległych natomiast o wszystkim, kto nie ma dokąd zegnać tego wieczoru, leży na stole nadzwyczajne, bezwartościowe osłona. Święty Mikołaj jest to ekspresywna a znamienna na rzecz świąt Bożego Powicia stan ubranego w komunistyczny wygląd zewnętrzny starszego mężczyzny z brodą, który zgodnie z bogatych nowel a gawędy w czasie świąt Bożego Narodzenia rozwozi dzieciom prezenty saniami szarpanymi na krzyż zaprzęg reniferów z Laponii. Mikołaj składa prezenty u dołu łatwowierną, woniejącą i przystrojoną choinką. Przenośnie na drzewku odracza się mądra, bowiem Chrystus tak bardzo notorycznie siebie mienił światłem. Zawieszamy oraz słodkości a bombki, tak aby w ten tryb budzić wspomnienia dobrodziejstwa odkupienia. Tryb ten rozpowszechnił się dzisiaj mało co na skończonym świecie. W religijna Bożego Narodzenia wysuwa się choinki w kościołach plus w domach, na zwierzchnich placach wielu miast, jakie mało tego symbolu są niespotykaną ozdobą zimowych dni. Wspólne odziewanie choinki, roztrzaskiwanie się opłatkiem, świergotanie kolęd, i przede każdym czas mile zrzucony w gronie najbliższych to specjalne chwile na które się czeka pełny rok kalendarzowy. W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami Bożego Urodzenia życzę wszelkim Śmiesznych Świąt!

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   czwartek, 09 października 2014 15:23
 • piątek, 16 maja 2014
 • poniedziałek, 13 stycznia 2014
  • Walentynki z takim przystojniakiem...

   Walentynki w takim towarzystwie powinny być bardzo udane. Przystojniak i pies słodziak do pary, czego więcej trzeba. No może jakieś winko i coś do jedzenia bo to byłby długi wieczór.

    

   Walentynki z przystojniakiem

    

   Dla odmiany na Dzień Kobiet romantyczna kolacja takim ciachem...to też by była wielka przyjemność...

   Wszystkie z was, które zdążyły się rozmarzyć o takich Walentynkach lub Dniu Kobiet życzę aby spotkały kogoś takiego, lub chociaż podobnego i miały wspaniałe święto i w lutym i w marcu i przez cały rok..

   A gdyby jednak książe się nie znalazł, to na pocieszenie zostawiam wam kwiatki.

   Z okazji Dnia Kobiet

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 13 stycznia 2014 16:41
 • poniedziałek, 04 listopada 2013
  • Brad Pitt - William Bradley Pitt

   Kiedy Brad Pitt po raz pierwszy przekazał na siebie oczy publiczności, jest w gospodarki uwodzicielskiego oszusta w "Thelmie i Luisie", stawało się jasne, że wprowadził na dróżkę idącą do hollywoodzkiej sławy. Nastąpił na monitorze w ostrym ogromnych nerwów thrillerze "Siedem" i upewnił swój talent, odgrywając ważnych bohaterów w takich kasowych przebojach, jak "Wiatry namiętności", "Rzeka wspomnień", "Problem z duchem" czy "Dwanaście małp". Przeszły teraz czasy, gdy Pitta stosowano zwykle jako "najpiękniejszego mężczyznę świata". chłopaka reklamującego levisu czy małego sobowtóra Roberta Redforda. Już przede każdym dodaje się badanie a kompetencje aktorskie Pitta, i on indywidualny wychodzi zbyt największą sławą filmową swojego pokolenia.

   Jego ogólne nazwisko to William Bradley Pitt , narodził się w ścisłym miasteczku, jak najstarszy spośród trójki rodzeństwa.

   Jego grupa była ćwiczącymi batystami, zaś Pitt przylegał do kościelnego chóru. Stanowił ciężko szczęśliwym uczniem, chodził do samorządu, przejmował się przede każdym umiejętnością, obrazem oraz grą. Po skończeniu szkoły średniej podjął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Missouri. Lecz w 1986 opuścił kosztuje dodatkowo łącznie z 6 innym partnerami wyjechał do Hollywood, chcąc o aktorskiej karierze. Imał się wówczas rożnych zajęć aby zyskać. działał w telemarketingu, był zabawką kurczakiem reklamującym sieć meksykańskich restauracji.

   Po raz doskonały na szklanym ekranie pojawił się w jak statysta w obrazie "Tanio niż nic", żeś pierwsza epizodyczna skóra to serial "Dallas", w jakim wygrał chłopaka córki Priscilli Presley. Później pojawił się na moment w mydlanej operze "Nowy świat" oraz zagrał kilka mniejszych prac m.in. w 'Head of the Class'czy "21 Jump Street".

   Prawdzie uznanie zdobył lecz dzięki sztuce w obrazie Ridley'a Scotta - "Telma i Lousie", w jakim wygrał JD. Jak jeszcze więcej magazyn "People" ogłosił go najatrakcyjniejszym aktorem, wrota aktorskiej kariery stanęły przed nim otworem. W 1992 roku pojawił się w obrazie Roberta Redforda "Rzeka życia", i zaraz w innym roku w "Naturalnym romansie". Praca w "Kalifornii" pokazał inne dotąd oblicze aktora- zagrał bo nie przystojniaka, ale obskurnego, nieprzyjemnego i czarnego psychopatę.

   W 1994 roku zupełnie z Wyborem Crius'em pojawił się w horrorze "Problem z duchem". Jego praca romantycznego, nieszczęśliwego Louisa została przyznana nominacją do Oscara. Wciąż w współczesnym pojedynczym roku u boku Anthony'ego Hopkinas wygrał w "Wichrach namiętności" (ostatni dwaj aktorzy mierzyli się po przyjść więcej na programie filmu "Joe Black").W 1995 roku pojawił się w wielkim thrillerze "Siedem" także dobrą kreację sporządził w obrazie "12 małp", gdzie zagrał także Bruce Willis. Oba te obrazy ostatecznie udowodniły, iż nie jest pracy jakiej pitt nie istniał w kształcie zagrać. Rok 1997 to robota w utworze "& lat w Tybecie" i funkcja Tylera w złotym filmie "Podziemny krąg", w jakim przebywał Edwardowi Nortonowi.

   Aktor szczególnie korzystnie poradził sobie z misją w idealnym, subtelnym obrazie "Joe Black", w jakim wkomponował się w formę Śmierci. Muzyka mogliśmy skontrolować podobnie w takich obrazach kiedy "Żyć jako John Malkovich", "Przekręt" (zagrał wtedy nie do efektu rozgarniętego cygana). Znacznie pozytywnie odpowiedziano jego koncert w zespole z Julią Roberts w "Mexican", a w pracy "Zawód szpieg", w jakim przedstawił wraz z Robertem Redfordem. Dużo ładne marki zebrał jego koncert w trzech grupach zabawnej sprawy o paczce profesjonalnych złodziei "Ocean's Eleven", w jakiej pojawił się takie popularności jak Georg Clooney, Matt Demon, Julia Roberts czy AL Pacino oraz Catherin Zeta-Jones.

   równie wielu popularnością bawiłeś się film "Troja", w jakim wygrał legendarnego Achillesa. W 2005 roku wygrał w gier sensacyjnej "Mr. & Mrs. Smith", na pomyśle której odkrył naszą nową partnerkę - Angelinę Jolie. Ostatnio umieli go na monitorach kin ustalić w obrazie "Dobry przypadek Benjamina Buttona", w jakim po raz kolejny wygrał z Cate Blanchett.

   Wielokrotnie płacony i awansowany do znanych nagród.

   Prywatnie długo zjednoczony był z amerykańską aktorką Gwuneth Paltrow. W 200 roku otrzymałeś ślub z aktorką popularną z popularnego serialu "przyjaciele", Jennifer Aniston. Właśnie istnieje połączony z Angeliną Jolie, spośród jaką obejmuje córkę. Razem wpływają także trójkę adoptowanych dzieci. Dwukrotnie awansowany do Oscara (za film "12 małp" w 1996 roku też za sztukę w "Oryginalnym przypadku Benjamina Button" w 2009 roku); trzykrotnie awansowany do Jasnego Gobu ("Wichry namiętności", "Babel", "Dobry przypadek Benjamina Button") raz wziął to premię za film "12 małp); laureat nagrody na Zewnętrznym Festiwalu w Wenecji; dwukrotnie powołany do zapłaty brytyjskiej akademii BAFTA; wybrany do Emmy zbyt najodpowiedniejszy gościnny wsytęp w serialu komediowym; dwa razy wybrany do zapłaty Saturm osiągnął ją w 1996 roku i za pracę w "12 małpach"; dwukrotnie awansowany do zapłaty Amerykańskiej Gidli Aktorów Filmowych. Stanowił więcej wybrany do zapłaty Independent Spirit za odzież w "Wartości energii" z 2007 roku. Trzykrotny laureat nagrody MYV, pozycja tym promowany stanowił więc tejże oznaki jeszcze pięciokrotnie. Dwukrotnie awansowany do zapłaty Międzynarodowej Akademii Prasowe, zdobywca Kryształowej Statuetki - nagrody Amerykańskiej Publiczności.

   Oto lista filmów w których mogliśmy zobaczyć Brada Pitta: 1987 - Mniej niż zero, 1987 - Ziemia poza prawem, 1990 - Za młoda by umrzeć?, 1991 - Thelma i Louise, 1992 rok - Kontakt, 1994 - Wywiad z wampirem, 1994 - Wichry namiętności, 1995 - 12 małp, 1995 - Siedem, 1998 Joe Black, 1999 - Podziemny krąg, 2000 rok - Przekręt, 2001 - Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, 2004 - Troja, 2006 rok - Babel, 2007 film Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, 2008 rok Tajne przez poufne, 2008 - Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, 2009 rok - Bękarty wojny. 
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 13:21
  • Zdobywca nominacji do Złotego Globu - Michael Ealy

   Michael Ealy a właściwie Michael Brown. Wystąpił między innymi w tych filmach: "Siedem dusz - Seven Pounds" (jako Brat Bena), "Chętni na kasę - Takers" (jako Jake Attica), "Underworld: Przebudzenie - Underworld: Awakening" (jako Detektyw Sebastian), "Myśl jak facet" (jako Dominic) czy "Za szybcy, za wściekli" (jako Slap Jack), "Uśpiona komórka" (jako Darwyn Al-Sayeed).

   W 2006 roku był nominowany do Złotego Globu za najlepszą rolę pierwszoplanową w serialu Sleeper Cell: American Terror.

   Oprócz filmów aktor pojawił się także w kilku teledyskach w 2005 roku - "Get Your Number" - Mariah Carey oraz w 2009 roku - ''Halo'' - Beyonce. 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 13:00
 • środa, 16 października 2013
  • Ben Barnes - Benjamin Thomas Barnes

   Ben urodził się 20 sierpnia w Londynie. Jego tata jest lekarzem psychiatrą a mama pracowała jako asystentka. Ma młodszego o 3 lata brata. Studiował w Kingston University i był członkiem the National Youth Music Theatre (1997-2003). Zdecydował się zostać aktorem już w wieku 15 lat. Ben swoją przygodę aktorską rozpoczął w epizodycznych rolach w takich serialach telewizyjnych jak 'Liquid News', 'Making Up Your Mind', 'Doctors' i 'Split Decision'. Jednak rolą która stała się najważniejsza w tamtym okresie była rola Dakina w przedstawieniu :"History Boys" ("Męska historia"). W 2007 roku wcielił się w rolę Cobakka w "Bigga than Ben" oraz pojawił się w roli młodego Dunstana Thorne w "Stardust" ("Gwiezdny Pył"). Gdy został wybrany do roli Księcia Kaspiana w "Kroniki Narnii: Książę Kaspian" zerwał kontrakt z The National Theatre. Jest jednym z aktorów fotografowanych przez Claire Newman-Williams. Jakiś czas śpiewał w Boysbandzie HYRISE, który w 2004 roku startował do Eurowizji z piosenką "Leading me On".


   

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   środa, 16 października 2013 14:25
 • środa, 09 października 2013
  • Jeden z najprzystojniejszych aktorów - Hugh Jackman

    

   Hugh Jackman narodził się w Sydney jako najświeższy z piątki rodzeństwa. Właśnie po przebyciu studiów dziennikarskich zajął się aktorstwem. Początkowo grał w teatrze. Z etapem przyszły atrakcyjne opcje z telewizji. Na systemie serialu Correlli (1995), zrozumiał naszą przyszłą żonę – Deborrah-Lee Furness. Pobrali się w 1996 roku, zaś w maju 2000 adoptowali syna – Oscara Maximilliana. Para posiada zarówno córkę Avę urodzoną w 2006 roku, którą także adoptowali.

   Do 2000 roku stanowił otwarty tylko w Australii. Dopiero rola Wolverine'a w hicie Bryana Singera X-Men spróbowała mu drzwi do wygrane w Hollywood. Fenomenalne przedstawienie jednego z znacznie czczonych w USA bohaterów komiksowych sprawiło, że Jackman został dostrzeżony i gra obecnie jeszcze powszechnie i w kole znanych aktorów. Zagrał m.in. w takich pracach jak: Uczucie nie sługa, Kate i Leopold, Kod dostępu, Van Helsing, X-Men 2 i X-Men 3: Ostatni bastion. Kwestia którą wyprodukował w realizacjach komiksu Stana Lee zachęciła producentów do nakręcenia kolejnych części przygód słynnych mutantów oraz prywatnego filmu opowiadającego historię Logana Wolverina.

   Jednocześnie z pracą filmową modyfikował swoją pracę jako aktor musicalowy. W 1996 zagrał rolę Gastona w musicalowej wersji "Dobrej i Bestii", niedługo po otrzymał decydującą wartość w australijskiej produkcji "Sunset Boulveard". Przełomem wyraziła się jednak osoba, którą zagrał na West Endzie – Curly McLain w musicalu "Oklahoma!", jaki w 1998 roku stanowił w Londynie wielkim hitem. W roku 2004 zagrał kluczową działalność w musicalu "Boy from OZ" mówiącym o działaniu australijskiego piosenkarza i ojca piosenek Petera Allena. Jackman wziął za tę pracę nagrodę Dźwięki w 2005 (decydująca rola męska). Nagrodzony został ponadto jego występ jako mistrza ceremonii wręczenia nagród Style w 2005 roku, za jaki osiągnął w niniejszym samym roku Emmy za najlepsze jednorazowe poprowadzenie gali czy układu rozrywkowego. W 2009 roku poprowadził 81. ceremonię wręczenia Oscarów. Proponowałem w informacji Lipton.

   We wrześniu 2011 zapowiedziano jego związek w realizacji musicalu Les Misérables[1]. Za sztukę Jean Valjeana w 2013 roku został nominowany do Oscara w liczbie najlepszy muzyk pierwszoplanowy.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   nadlugiezimowewieczory
   Czas publikacji:
   środa, 09 października 2013 09:24
 • piątek, 04 października 2013